Basketbola Derību Lespējas

Basketbola derību iespējas lielā mērā ir balstītas uz komandas sniegumu, nevis rezultātu. Piemēram, varat likt likmi uz favorītu, kurš pirmais iegūs 15 punktus, vai mazāko spēlētāju, lai gūtu vairāk nekā favorīts. Izvēlētajai komandai ir jāsedz arī starpība, lai uzvarētu. NBA spēles ir īpaši populāras likmju izkliedēšanai. Oddsmakers nosaka etalonu kopējo apvienoto punktu skaitu. Tas, vai kopsumma būs zem vai lielāka par etalonu, ir atkarīgs no jums.

Papildus parastajam punktu sadalījumam, basketbola derību opcijas ietver arī uz spēlētājiem balstītas likmes, kas ietver konkrēta spēlētāja snieguma prognozēšanu. Varat likt likmes uz spēlētāja punktiem, atlēkušajām bumbām, piespēlēm un pat veiksmīgiem trīspunktu metieniem. Varat arī likt likmes uz to, ka spēlētājs publicēs double-double vai triple-double sniegumu. Lai gan vienmēr pastāv riski, šāda veida likmes parasti ir ļoti ienesīgas tiem, kam ir pieredze.

Nākotnes likmes ir ilgtermiņa likmes, kas paredz, kas notiks tālāk spēlē. Lai gan to ievietošana ir grūtāka, izmaksas var būt lielas. Varat arī apvienot vairākas likmes vienā biļetē. Parlays var samazināt jūsu izmaksas, vienlaikus palielinot izmaksas, taču tās arī palielina riska faktoru. Ja vēlaties gūt peļņu, parlay derības ir lieliska izvēle. Šim derību veidam ir daudz priekšrocību.

Ja jums ir laba ideja par to, kāda būs spēle, izmēģiniet likmi. Šis likmes veids ir paredzēts, lai spēles laikā novirzītu punktu starpību jums par labu. Varat izdarīt likmi uz komandas izplatību vai komandas kopējo summu, vai uz uzvarētāju. Parasti teaser likmei ir jāizspēlē divas spēles. Šim likmju veidam ir zemākas likmes nekā citām likmēm.

Likme virs/maz ir sarežģītāka iespēja. Šajā gadījumā jūs veicat likmes uz punktu skaitu spēlē. Basketbola derībās varat likt likmes uz spēles pārsniegšanu/mazāk. Jūs varat veikt likmes uz virs/zem vai zem/pāri atkarībā no tā, cik daudz zināt par konkrēto komandu. Varat arī likt likmes uz summām dažādos sporta veidos.

Cits NBA derību veids ir punktu starpība. Šī likme ir populārs veids, kā likt likmes uz komandām. Tas ietver handikapa pievienošanu iecienītākajai komandai, radot tai neizdevīgumu, kas jāpārvar zemākajam. Šis ir visizplatītākais veids, kā likt likmes uz mazāko spēlētāju. Abos gadījumos favorītam jāuzvar ar vismaz 21 punkta pārsvaru, lai segtu handikapu. Alternatīvi, mazākajam spēlētājam ir jāuzvar ar vismaz piecu punktu pārsvaru, lai segtu mazāko spēlētāju.

Ja meklējat basketbola derību padomus, jums vajadzētu iepazīties ar ekspertu izvēlēm. Daudzi NBA eksperti vēlas palīdzēt jums likt likmes uz viņu izvēlēm, tāpēc viņi piedāvā aktuālus padomus un kritiskas atziņas. Šīs izvēles var arī sniegt jums priekšrocības salīdzinājumā ar zemākajiem spēlētājiem. Šī ir lieliska iespēja tiem, kam nav zināšanu par NBA spēlēm. Ja meklējat profesionāli, kas var palīdzēt izlemt, kuru komandu atbalstīt, varat reģistrēties pakalpojumam, kas piedāvā šo pakalpojumu.