Basketbola Derību Veidi

Ir vairāki basketbola likmju veidi. Viens no tiem ir spēles uzvarētājs vai komanda ar viszemāko koeficientu. Otrs ir ilgtermiņa tirgus, kas sākas pirms sezonas sākuma un turpinās līdz sezonas beigām. Daudzi bukmeikeri šos abus uzskaita kā finālus. Visiem šiem derību veidiem ir savi plusi un mīnusi, un tie visi var būt ienesīgi. Lai uzzinātu vairāk par katru no šiem derību veidiem, turpiniet lasīt.

Populārs basketbola derību veids ir naudas līnija. Šis veids ir izplatīts arī citiem sporta veidiem. Internetā atradīsit arī visvairāk basketbola derību padomus šim tirgum. Bukmeikers katrai komandai nosaka skaitli, ko sauc par “virs/zem”, un derību veicēji izvēlas virs vai zem skaitli. Tādā veidā viņi var palielināt savu peļņu, ja uzvar viņu iecienītākā komanda, un viņiem ir vismazāk krīta. Sānu piezīme: virs/zem skaitlis ir mazs un saistīts ar augstu riska līmeni.

Ir arī uzlaboti basketbola derību veidi. Tie ietver nākotnes darījumus, reizinātās likmes, reklāmas un piedāvājuma likmes. Multiplu veids, kas pazīstams arī kā parlays, ietver likmju izdarīšanu uz vairākām komandām. Lai gan risks ir augsts, ir iespējams veikt simts dolāru likmes uz divām komandām vienā spēlē. Tomēr šāda veida derības ir saistītas ar augstu risku un prasa precīzu atlasi. Tas ir labs veids, kā iegūt priekšstatu par to, kas ir pieejams tirgū.

Blakus likme ir vēl viens populārs basketbola likmju veids. Šis likmes veids ir pazīstams kā naudas līnija, un tas ir visvieglāk saprotams. Tas ir vienkāršākais basketbola derību veids. Šajā gadījumā jūs veicat likmes uz vienu komandu, ko sauc par punktu starpību. Tas maksā mazāk krīta, bet sniedz vairāk apdrošināšanas. Punktu izkliede var būt lieliska izvēle basketbola derību slēdzējiem, jo ​​tā piedāvā mazāk apdrošināšanas un mazāk krītu.

Ir divi galvenie basketbola derību veidi. Tās ir naudas līnijas un punktu starpības. Punktu izkliedes veids ir visizplatītākais basketbola derību veids. Šajā gadījumā jūs varat likt likmes uz vienu komandu, bet uz otru ar otru. Ja jūs veicat likmes uz komandu, jums vajadzētu izmantot punktu handikapu. Komanda, kas vairāk nekā desmit punktus atpaliek no punktu starpības, uzvarēs spēli. Naudas līnija ir vispopulārākais likmju veids.

Ja vēlaties likt likmes uz spēli ar augstu punktu skaitu, varat likt likmes uz abām komandām, lai uzvarētu. Basketbola punktu starpība ir lieliska likme pirmajām spēlēm. Iesācējiem vislabāk piemērota spēle ar zemo punktu izplatību. Ja esat pieredzējis likmju slēdzējs, varat veikt likmi virs/zem, taču izredzes parasti ir ļoti sarežģītas. Šī likme nav piemērota visiem, jo ​​bieži vien tā nav laika un pūļu vērta.